Balustrady nierdzewne - Rybnik

W Rybniku buduje się coraz więcej domów prywatnych, powstają nowe firmy. Zabudowania z dzisiejszych projektów niewiele wspólnego mają z budownictwem sprzed 2000 roku. Jest znacznie nowocześniej, gustowniej. Ponadczasowy styl to odpowiedni kolor elewacji, ze smakiem przygotowane obejście domu, to również nowoczesne, estetycznie wykonane balustrady. Obecny styl życia narzuca nam coraz więcej obowiązków zawodowych, nie mamy czasu na to by kilka razy do roku malować drewniane barierki, czy balustrady. Dlatego coraz częściej stosujemy balustrady ze stali nierdzewnej w Rybniku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo balustrady spawane, projektowane pod konkretny dom, lub zabudowania firmowe. Produkt jest praktycznie bezobsługowy i na wiele lat prezentuje się nowocześnie i stylowo.
       Balustrady nierdzewne z powodzeniem możemy łączyć ze szkłem, czy drewnem, co dodatkowo podkreśla charakter całego budynku. Jako fachowcy zajmujemy się balustradami ponad 20 lat, doskonale wiemy jak zaprojektować, wykonać i wykończyć projekt. Wykonujemy balustrady balkonowe, schodowe, balkony francuskie, zadaszenia szklane, pochwyty naścienne, poręcze dla osób niepełnosprawnych. Nasze produkty powstają w oparciu o stal nierdzewną uznanych europejskich producentów. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.
Balustrady, które wykonujemy są spawane metodą TIG, (nie skręcane, nie systemowe), co zapewnia im maksymalną sztywność oraz wysoką estetykę. Montaż balustrad odbywa się za pomocą prętów gwintowanych oraz atestowanej kotwy chemicznej bez styrenu co gwarantuje wodoszczelność oraz brak naprężeń bocznych, które występują przy użyciu kołków rozporowych.
Nasze ceny ustalane są indywidualnie dla każdego klienta. Po konsultacji telefonicznej lub mailowej wycenę przesyłamy ma adres kontrahenta. Przykładowe ceny balustrad: